Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.sulinet.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  Kalandos osztálykirándulások

   

  KALANDOS KIRÁNDULÁSOK A TANÉV VÉGÉN 

   

   

  Az alsósok őrségi kirándulásával egy időben a felsős tanulók is osztálykiránduláson vettek részt. Kik kerékpárral, kik gyalogosan, vagy autóbusszal indultak a Szajki-tavakhoz, a Kis-Somlyó hegyhez, Sümegre, vagy éppen a Veszprémi Állatkertbe.

   

  Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola fényképe.

   

  A közel négy millió éves Kis-Somlyó tanúhegyhez kerékpárral a Szajki erdőn, a 8-as főúton át vezetett az út, amelyet a diákok, pedagógusaik vezetésével, kerékpárral tettek meg. Mindannyian lemerészkedtek a vulkáni hegy kráterébe és ott kőzeteket gyűjtöttek. Megtekintették a „Királykövet”, hiszen a legenda szerint ott járt és megpihent IV. Béla és csapata. Madártávlatból láthatták a messzi Ság és Somló hegyet is. Az 52 km-es kerékpártúra alatt a csapat megpihent a visszaúton a Szajki-tavak árnyékában. Egy másik gyereksereg Sümegre tartott, ahol a várat idegenvezető kíséretében járták be, és nem maradtak le az éppen akkor kezdődő lovagi tornáról sem, majd a Veszprémi Állatkertbe is ellátogattak.

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  ME (Magyartanárok Egyesülete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  NYME PSZK (Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  EEM (Emberi Erőforrások Minisztériuma)
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper