Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.sulinet.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  Megérkezett a Mikulás

  Mikulás futás Szent Miklós tiszteletére Csehimindszenten

   

  Megérkezett a Mikulás a Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskolába, ahogy azt a gyerekek már nagyon várták. Dalokkal, versekkel készültek, elmondták, mi jót és rosszat tettek az év során, de végül mindannyiuknak jutott csoki télapó és szaloncukor.

   

  Piros, mikulás-sapkás diákok futottak a falu utcáin csoportosan Szent Miklós emléke előtt tisztelegve. Az iskola, hagyományához híven, minden esztendőben meghirdeti a Mikulás futás nevezetű programot.

  Minden alsó- és felső tagozatos tanuló lelkesen, nagy elánnal vett részt a település lakóinak örömére. Az emberek a kerítés mögül, az utcáról buzdították az elszánt gyerekeket, hogy a rajttól a célig a legtöbbet hozzák ki magukból.

  A diákok a Mikulás oldalán ellátogattak a helyi Poker Jeans céghez, ahol aztán kedves műsorukat követően forró teával és süteménnyel vendégelték meg őket. A boltban is daloltak, verseltek, szaloncukrot kaptak cserébe.

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  ME (Magyartanárok Egyesülete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  NYME PSZK (Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  EEM (Emberi Erőforrások Minisztériuma)
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper