Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.sulinet.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  Pályaorientációs nap az iskolában

   

  Pályaorientációs nap az iskolában

   

  Iskolánkban - hagyományainkhoz híven - pályaorientációs napot szerveztünk. A délelőtt folyamán Tóthné Gecse Márta, védőnő tartott előadást tevékeny munkájáról, Kovács Bernadett a szociális és gyermekvédelmi tevékenységéről beszélt. Az iskola rendőrei:Tőkés Attila és Rozner Szabolcs a rendőrségi munka rejtelmeibe vezették be a diákokat és persze elmondták, hogyan válhatnak rendőrré, akik ezt a hivatást választják.

   

  A képen a következők lehetnek: 6 ember, ülő emberek és gyermek

  Balogh Benjamin, iskolánk volt diákja a kertészet szépségeibe kalauzolta a tanulókat. Pálóczi Sándor előadása a közigazgatási és hivatali területekről szólt. Bemutatkozott a Hermann Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakgimnázum, Szakközépiskola és Kollégium is ezen a napon. Baranyai József, vállalkozó és Kelemen Éva a vendéglátás,a szakács és a cukrász hivatást képviselték interaktív programjukban. A programot - osztályfőnöki óra keretében - önismereti játékokkal, kvízjátékkal, szakmai szókeresővel, "Mi leszek, ha nagy leszek?" rajzok elkészítésével zárták a diákok.

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  ME (Magyartanárok Egyesülete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  NYME PSZK (Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  EEM (Emberi Erőforrások Minisztériuma)
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper