Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.edu.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  NÉVADÓNK SZÜLETÉSÉNEK 130. ÉVFORDULÓJÁT ÜNNEPELTÜK

  Névadónk születésének 130. évfordulóját ünnepeltük

  A Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola 2015-ben vette fel névadója nevét. Azóta minden tanévben megünnepeljük névadónk jeles ünnepeit, így születésének évfordulóját. Minden tanévben megrendezzük a Mindszenty Emlékversenyt, amelyre egyre több csapat érkezik. Ebben a tanévben iskolánk lelkes csapata 3. helyezést ért el: Dremmel Sarolt, Hetényi Kevin, Sipos Réka, Velladics Emma – felkészítőjük Borhi Tamás tanár úr.

  Március 27-én iskolánkat 16 fő képviselte a Mindszenty Emléktúrán, szülők, egykori tanítványok, diákok és pedagógusok. A Vasvárról Csehimindszentre tartó zarándokutat becsülettel teljesítették, majd szentmisén vettek részt.

  Március 29-én névadónk tiszteletére témanapot tartottunk. Ennek keretében az iskola tanulóival a pedagógusok közösen szentmisén vettünk részt, majd Csehimindszent főterén álló Mindszenty József szobornál tartott megemlékezés után megkoszorúztuk az iskola névadójának az emlékművét. Ezen a napon több tanórán is névadónk életével, életszentségének üzenetével foglalkoztunk különböző formákban. Kisfilmet nézhettek meg, majd megbeszélték a látottakat. Kiállítást rendeztünk Mindszenty Józsefről szóló fotókból, idézetekből. Ünnepnap volt iskolánkban.

    

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  ME (Magyartanárok Egyesülete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  NYME PSZK (Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  EEM (Emberi Erőforrások Minisztériuma)
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper